SokolCup 2011 Hradec Králové

19 październik 2011

Zawodnicy UKS Warrior Zgorzelec 15 października wystartowali w największym międzynarodowym turnieju dla dzieci i młodzieży w Republice Czeskiej. W rozgrywkach uczestniczyło 207 najmłodszych zawodników oraz kadetów z Niemiec, Słowacji, Czech i Polski.

Klub reprezentowało sześcioro adeptów taekwondo, którzy dobrze zaprezentowali się na początku sezonu. Świetną formą oraz wspaniałymi wynikami mogą pochwalić się Oskar Osiński i Dawid Śnieżyk, którzy zdeklasowali rywali, wygrywając swoje walki znaczącą kilkunastopunktową przewagą. Obaj stanęli na najwyższym stopniu podium. Jowita Kroszczyńska i Nikola Wojtków uplasowały się na drugich miejscach, natomiast Filip Olszak zdobył brązowy medal. Poza strefą medalową znalazł się Kamil Iwański, który dopiero drugi raz uczestniczył w walkach.

W następną sobotę juniorzy wystartują w Prague Open, a w ostatni weekend października młodzicy wezmą udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Opolu.

Czerwiec 2019