Silne Kobiety mają siedzibę

20 październik 2011

Wczoraj miało miejsce uroczyste otwarcie siedziby Stowarzyszenia Silne Kobiety Bogatyni (SKB). Wśród zaproszonych gości nie zabrakło sprawdzonych przyjaciół organizacji - wicewojewody Ilony Antoniszyn-Klik, starosty Artura Bielińskiego i wicestarosty Mariusza Tureńca.

Siedziba SKB mieści się w prowadzonym przez powiat Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Bogatyni. Stowarzyszenie zaadaptowało użyczony lokal aby stał się przyjazny dla beneficjentów i ułatwiał realizację celów statutowych. Najbliższe miesiące zapowiadają się  bowiem pod znakiem intensywnej pracy i działań społecznych. Jak mówi prezes SKB Joanna Zalewska-Sawicka, można będzie wziąć udział w takich projektach jak: warsztaty języka migowego (od listopada), warsztaty samorozwoju "Od inspiracji do kreacji" (XII 2011 - III 2012), szkolenia "ABC przedsiębiorczości" (I - III 2012), warsztaty języka czeskiego (III - VI 2012), Międzynarodowy Dzień Kobiet, Międzynarodowy Dzień Dziecka oraz cykl spotkań promujących zdrowy styl życia. O szczegółach tych przedsięwzięć wszyscy zainteresowani mogą się dowiedzieć bezpośrednio w siedzibie SKB.

Czerwiec 2019