Pobiegli z "Korczakiem"

09 maj 2016

Pobiegli z "Korczakiem"7 maja 2016r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu odbyła się impreza sportowa pod nazwą „Biegnij z Korczakiem”, przy współorganizacji z Biegowym Stowarzyszeniem „Edi Team” w Zgorzelcu.

Wszystko działo się na terenie boisk przy ośrodku. Młodzież i dorośli biegali w trzech kategoriach wiekowych na różne dystanse – 3 km, 4 km., 5km. Rano wszyscy chętni, którzy przyszli na imprezę mogli zapisać się w Biurze Zawodów, otrzymali numery startowe, zapoznali się z trasą biegu. Czekało na nich sporo atrakcji – gry i zabawy, malowanie twarzy, loteria z nagrodami, słodki poczęstunek. Dla każdego uczestnika był ciepły posiłek i medal na mecie. Dla najlepszych dziesięciu biegaczy w każdej kategorii był dyplom, a dla najlepszych trzech, miejsce na podium i puchary.

Kategoria mężczyzn do 15 r.ż ( 3 km):           Kategoria kobiet do lat 15 r. ż (3 km):
1.Jakub Sopór                                                       1.Wiktoria Błauciak
2.Kamil Sadowski                                                2.Kamila Łopatka
3.Szymon Strykowski                                           3.Julia Wolańska

Kategoria mężczyzn do 20 r.ż ( 4 km):           Kategoria kobiet do 20 r.ż ( 4 km):
1.Damian Bielak                                                  1.Patrycja Lancman
2.Wojciech Siemaszko                                       2.Jolanta Gosławska
3.Jakub Tomaszewski                                        3.Beata Lis

Kategoria mężczyzn od 20 r.ż (5 km):           Kategoria kobiet od 20 r.ż (5 km):
1.Robert Zalewski                                              1.Elżbieta Kowalewska
2.Grzegorz Kaczor                                               2.Ewelina Krawiec
3.Sebastian Krawiec                                          3.Elżbieta Lampkowska

„Biegnij z Korczakiem” okazało się strzałem w dziesiątkę i cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno młodzieży, jaki i dorosłych. Dopisała pogoda, uczestnicy i humory. Mamy nadzieję, że „Biegnij z Korczakiem” stanie się tradycją naszej placówki i będziemy organizować tą imprezę co roku.

źródło: Aneta Hajduczek/MOS

Styczeń 2018