Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

16 marzec 2017

Powiatowy lekarz Weterynarii w Zgorzelcu informuje o konieczności zgłaszania do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Zgorzelcu znalezionych, padłych zwierząt.

Powiatowy lekarz Weterynarii w Zgorzelcu informuje o konieczności zgłaszania (przez mieszkańców, urzędy miast i gmin, służby dbające o czystość i inne jednostki) do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Zgorzelcu znalezionych padłych zwierząt, podlegających badaniu w kierunku wścieklizny tj. lisów, jenotów, borsuków itp., celem monitorowania wścieklizny u zwierząt dzikich na terenie powiatu zgorzeleckiego.

Powiatowy Lekarz weterynarii będzie przyjmował zgłoszenia pod nr tel. 75 77 52 064.