Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jubileusz NSZZ Solidarność ’80 KWB Turów

16 maj 2017

W ubiegły piątek organizacja związkowa Solidarność ’80 świętowała 25-lecie funkcjonowania na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Turów. W imieniu Starosty Zgorzeleckiego Urszuli Ciupak, w uroczystości wzięła udział sekretarz powiatu Monika Galasiak.

12 maja (piątek), w klubie górniczym „Jubilat” w Bogatyni, NSZZ Solidarność ‘80 uroczyście obchodziła ćwierć wieku działalności na terenie KWB Turów. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. wiceprezesa zarządu ds. wydobycia PGE GiEK SA Stanisława Żuka, władz oddziału KWB Turów, władz samorządowych, delegacji związkowych.

Sekretarz powiatu Monika Galasiak odczytała list gratulacyjny od Starosty Zgorzeleckiego Urszuli Ciupak: -(…) proszę przyjąć serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za wieloletnie, skuteczne reprezentowanie interesów pracowniczych. Prężne związki zawodowe pełnią bardzo ważną rolę w życiu społecznym i gospodarczym naszego powiatu. W obliczu coraz nowszych wyzwań życzymy Państwu stabilizacji, dalszej, efektywnej działalności, owocnych dialogów społecznych i kontynuacji pięknych, związkowych tradycji. Niech nigdy nie zabraknie Wam energii w dążeniu do wyznaczonych celów, a wszystkie podjęte w duchu solidarności działania, przynoszą wiele satysfakcji i zadowolenia z każdego dnia pracy.

NSZZ Solidarność ’80 jest jedną z pięciu organizacji związkowych działających na terenie KWB Turów. Przewodniczącym komisji międzyzakładowej jest Jan Krasiński, wiceprzewodniczącymi są Piotr Kubiś, Mirosław Lezianka i Jan Paweł Krasiński.

Polecamy
Kalendarium
Marzec 2018
N P W Ś C Pt S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Wyszukiwarka

Harmonogram Imprez Otwartych 2017 

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki