XXXIV nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Zgorzeleckiego

16 maj 2017

Uprzejmie zapraszamy na XXXIV nadzwyczajną sesję Rady Powiatu Zgorzeleckiego, która odbędzie się 19 maja 2017 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II AWP 8 (II p., sala 309).

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie sesji.
2. Podjęcie uchwały Rady Powiatu Zgorzeleckiego w sprawie zmiany uchwały nr XXXI/198/2017 Rady Powiatu Zgorzeleckiego z dnia 27 lutego 2017 r. w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Powiatu Zgorzeleckiego do realizacji projektu partnerskiego pn. "Dalszy rozwój e-usług na terenie powiatów: lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego i bolesławieckiego w województwie dolnośląskim".
3. Zamknięcie sesji.

Luty 2018