Muzyczne piątki w „Jutrzence"

12 lipiec 2017

Samoistnie powstały muzyczne piątki w zgorzeleckiej „Jutrzence”. Zespoły ludowe nie tylko ze Zgorzelca, ale i okolic, wybrały sobie właśnie ten dzień, jako czas spotkań i koncertów muzycznych dla mieszkańców. Tym razem w „Jutrzence” zagościły Kwiatowianki z Żarskiej Wsi.

Cóż to była za uczta dla ducha i ciała- dzień pełen muzyki, piosenek, tańca, skeczów i dobrego jedzenia. O strawę dla ciała zadbali sami mieszkańcy przygotowując ogórki małosolne, własnej roboty smalec, pyszne ciasto i smakowity obiad. I tylko żal się było rozstać.

Goście byli pod wrażeniem wspaniale bawiących się pensjonariuszy, toteż obiecali, że ponownie zagoszczą w „Jutrzence” z nowym repertuarem już jesienią.

Zatem odliczamy czas do kolejnego spotkania!

Źródło: DPS „Jutrzenka”