Spotkanie informacyjne pt.„Wsparcie dla przedsiębiorców na rozwój”

13 wrzesień 2017

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania dla dolnośląskich przedsiębiorców, w szczególności z aktualnie ogłoszonych konkursów. Do udziału w spotkaniu, w roli prelegentów, zostali zaproszeni przedstawiciele Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Banku Gospodarstwa Krajowego i Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Spotkanie odbędzie się 27 września 2017 r. w godz. 10.00-13.30 w Jeleniej Górze w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Plac Ratuszowy 32/32a.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Dla kogo?
Do udziału zapraszamy przedsiębiorców, w tym mikroprzedsiębiorców - rzemieślników (w rozumieniu Ustawy z dnia 22 marca 1989 r. o rzemiośle).

Program spotkania:
• możliwości i zasady wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 (RPO WD 2014-2020) w kontekście naborów wniosków, przewidywanych na wsparcie inwestycji rozwojowych dla przedsiębiorców,
• założenia projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju Dolnośląskich MMŚP i ich pracowników” - wsparcie usług szkoleniowych/rozwojowych,
• instrumenty zwrotne - pożyczki przeznaczone na rozwój MŚP,
• aktualne i planowane nabory na projekty badawczo-rozwojowe w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).

Organizator spotkania
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze