Spotkanie dla osób chętnych do służby w Policji

11 październik 2017

Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu zaprasza osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 października br. o godz. 10:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Boh. II Armii WP 12 G.

Podczas spotkania funkcjonariusze Policji oraz pracownik kadr omówią etapy postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji, tryb i zasady naboru. Przedstawią ścieżki rozwoju zawodowego w Policji oraz warunki jakie muszą spełnić kandydaci, aby założyć policyjny mundur.

Autor: KPP w Zgorzelcu