Polsko-Saksońskie Targi Turystyczne Uczniowskich Agencji Turystycznych

07 grudzień 2017

W dniu 07.12.2017r. w Görlitz odbędą się w ramach Projektu RegionalManagement 1. Targi Turystyczne Uczniowskich Agencji Turystycznych. Podczas Targów uczniowie polskich i saksońskich szkół przedstawią opracowaną w projekcie regionalną ofertę kulturalno-turystyczną oraz zaprezentują swoją szkołę i powiat. Tragi stworzą uczniom okazję do praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych podczas dotychczasowych działań projektowych.

7 grudnia 2017r.,
godz. 11:00 – 14:00,
Augustum-Annen-Gymnasium, Annenkapelle
Annengasse 4, 02826 Görlitz

Podczas Targów przedstawiciele Uczniowskich Agencji Turystycznych z Polski i Saksonii zaprezentują opracowaną przez siebie regionalną ofertę kulturalno-turystyczną.

Przyjdź, zobacz, przekonaj się!

Autor: regionalmanagement.info

Grudzień 2018