Zaproszenie na spotkanie dotyczące szkoleń i dotacji udzielanych dla istniejących, nowych lub przekształcających się podmiotów ekonomii społecznej

09 styczeń 2018

W ramach projektu OWES (Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej) dla subregionu jeleniogórskiego zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu animacyjnym dnia 31 stycznia 2017 r. w godz. 1000 – 1400. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, przy ulicy Boh. II Armii Wojska Polskiego 8.

Na spotkaniu zostanie Państwu przedstawiona oferta OWES dotycząca osób zaangażowanych w prowadzenie poniższych podmiotów:
• Fundacje,
• Stowarzyszenia,
• Spółdzielnie socjalne,
• Przedsiębiorstwa społeczne
• Centra i Kluby Integracji Społecznej
• Warsztaty terapii zajęciowej
• Kluby sportowe (w przypadku posiadania KRS)
• Ochotnicze Straże Pożarne (w przypadku posiadania KRS)
• Koła gospodyń wiejskich (w przypadku posiadania KRS)
• Zakłady Aktywności Zawodowej
• Spółdzielnie pracy
• Spółdzielnie inwalidów i niewidomych
• Kościelne osoby prawne

Na spotkaniu, zapoznają się Państwo z ofertą OWES, dotyczącą szkoleń i dotacji udzielanych dla istniejących, nowych lub przekształcających się podmiotów ekonomii społecznej.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Małgorzata Jodko-Narkiewicz – doradca kluczowy/animator

Wrzesień 2018