Zaproszenie na warsztaty

14 maj 2018

W związku z naborami na projekty regularne w ramach III osi priorytetowej (Edukacja transgraniczna) i IV osi priorytetowej (Współpraca partnerska i potencjał instytucjonalny) Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020, Wspólny Sekretariat serdecznie zaprasza na warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną informacje oraz praktyczne wskazówki niezbędne do prawidłowego i terminowego przygotowania wniosków o dofinansowanie.

Miejsca i terminy najbliższych warsztatów:
05 czerwca 2018 Hotel Garden, ul Piastów 14, Bolesławiec
06 czerwca 2018 Miejski Dom Kultury, ul. Parkowa 1, Zgorzelec

Zgłoś udział: TUTAJ
Termin zgłoszeń upływa w dn. 24 maja 2018
Program warsztatów: TUTAJ

Warsztaty skierowane są do polskich instytucji. WS przeprowadzi analogiczne spotkania dla instytucji z Saksonii.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie w celu zapewnienia optymalnej korzyści ze szkolenia zalecamy, aby wzięły w nim udział osoby, które będą przygotowywały wniosek o dofinansowanie.