Piknik Rodzinny w Działoszynie

12 czerwiec 2018

W sobotnie popołudnie (9 czerwca 2018 r.), w Działoszynie rozpoczął się Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Organizatorem zabawy było Stowarzyszenie Królewska Dolina-Górnołużycki Działoszyn. Na zaproszenie stowarzyszenia w imprezie udział wzięła m.in. Urszula Ciupak Starosta Zgorzelecki.

W ramach Pikniku odbył się turniej piłki nożnej rozegrany przez drużyny OSP z Działoszyna oraz sąsiadujących sołectw. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla najmłodszych. Wszystkie dzieci, biorące udział w grach i konkursach zostały nagrodzone. Nagrody zostały zakupione dzięki finansowemu wsparciu Powiatu Zgorzeleckiego.

Zaproszeni goście oraz mieszkańcy Działoszyna przy wspólnych stołach mogli kibicować swoim drużynom oraz dzieciom biorącym udział w zabawach. Pomimo niesprzyjającej pogody, wszystkim uczestnikom festynu dopisywał dobry nastrój.

Wrzesień 2018