Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Łomnica już wkrótce z gruntownie wyremontowaną drogą

12 czerwiec 2018

Dzisiaj (12.06.) w Łomnicy odbyło się oficjalne przekazanie wykonawcy placu budowy, którym jest wymagająca od wielu już lat remontu droga powiatowa nr 2385D.

 

Wykonawcą, wyłonionym w trybie przetargu nieograniczonego, została firma prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Świadczenie Usług Transportowo-Budowlanych Stanisława Torba z Radostowa Dolnego. Prace remontowe wraz z odwodnieniem będą przebiegać na odcinku 1 724 mb a koszt inwestycji, pokryty w całości z budżetu powiatu, wyniesie 1 356 312,49 zł brutto.  

W imieniu Starosty Zgorzeleckiego Urszuli Ciupak, oficjalnego przekazania placu budowy wraz z niezbędną dokumentacją dokonali Wicestarosta Mariusz Wieczorek wraz z dyrektor Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Agnieszką Skonieczką oraz pracownikami merytorycznymi Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu.
Remont drogi ma potrwać 70 dni od chwili przekazania wykonawcy placu budowy.