Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ach! Cóż to był za bal!

14 czerwiec 2018

Dnia 8 czerwca 2018 roku po raz kolejny w historii sulikowskiej szkoły odbył się Bal Gimnazjalny. Spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczęły uczennice klas III, które oficjalnie powitały zaproszonych gości, wśród których znalazła się, m.in. Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak oraz grono pedagogiczne z Dyrektorem – Janem Majowskim na czele, po czym zaprosiły do obejrzenia przygotowanego specjalnie na tę okazję poloneza.

Rodzice oglądający swoich synów i córki byli zachwyceni niecodziennym tańcem, co okazali gromkimi brawami. Następnie uczniowie zaprezentowali program artystyczny, ujmując w sposób humorystyczny cenne obserwacje szkolnej rzeczywistości. Przybliżyli widzom najbardziej charakterystyczne sylwetki pedagogów, którzy byli pod ogromnym wrażeniem występu. Młodzież wyraziła również wdzięczność za trzyletnie zaangażowanie, opiekę i wspólne przedsięwzięcia, wręczając swoim wychowawcom i nauczycielom symboliczną różę i pamiątkowy medal.

Głos również zabrali przybyli goście, którzy docenili dojrzałość trzecioklasistów, życząc im spełnienia dalszych życiowych planów i dobrej zabawy we wspólnym gronie. Gimnazjaliści podczas zabawy wykazali się taktem i dużą kulturą osobistą. Parkiet nie był pusty ani przez chwilę, a atmosfera była naprawdę wspaniała.

Po zakończeniu roku nieprędko powtórzy się okazja do spotkania w komplecie tylu wspaniałych ludzi, z którymi wiążą się niezapomniane chwile.

Autor: ZSP Sulików

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku akceptacji na publikację, na stronie www.powiatzgorzelecki.pl Państwa wizerunku w związku z uroczystościami/wydarzeniami, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:
nr telefonu: 603 154 875
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres do korespondencji:
Inspektor Ochrony Danych
ul. Boh. II AWP 8a
59-900 Zgorzelec

Polecamy
Kalendarium
Marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Wyszukiwarka

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki