Dzień Matki i Ojca w Klubie Seniora

19 czerwiec 2018

W ubiegły czwartek (14 czerwca) Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak wzięła dział w uroczystych obchodach z okazji Dnia Matki i Ojca, organizowanych cyklicznie przez Stowarzyszenie Klub Seniora Emerytów i Rencistów PGE Kopalni Węgla Brunatnego Turów S.A. i PGE Elektrowni Turów S.A.

Spotkanie otworzyła Stanisława Barańska Prezes Stowarzyszenia, która powitała przybyłych gości i podziękowała za wsparcie. Następnie głos zabrała Starosta Zgorzelecki Urszula Ciubak, która złożyła najserdeczniejsze życzenia mamom i tatom, zwracając uwagę na trud i poświęcenie, jakimi wykazują się w procesie wychowawczym kolejnych pokoleń.

W uroczystości zorganizowanej przez byłych pracowników dwóch największych przedsiębiorstw w powiecie wzięli również udział przedstawiciele PGE KWB Turów S.A. i PGE Elektrownia Turów S.A. oraz zgorzeleckiego samorządu.

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku akceptacji na publikację, na stronie www.powiatzgorzelecki.pl Państwa wizerunku w związku z uroczystościami/wydarzeniami, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:
nr telefonu: 603 154 875
adres do korespondencji: