DPS „Ostoja” żegna Księdza Marcina Koniecznego

06 lipiec 2018

W niedziele 24 czerwca pożegnaliśmy Księdza Marcina Koniecznego, który został przeniesiony do nowej parafii.

Ksiądz Marcin współpracował na naszym domem od około pięciu lat. Odprawiał Mszę Świętą dla naszych schorowanych i lezących mieszkańców, odwiedzał ich w pokojach z Komunią Świętą, z Namaszczeniem Chorych a także Kolędą, spowiadał, służył wsparciem i Słowem Bożym.

Z żalem żegnaliśmy naszego przyjaciela, kapłana i spowiednika. Były łzy wzruszenia zarówno ze strony Księdza jak i naszych podopiecznych. Pani Dyrektor również nie kryła wzruszenia, wręczyła Księdzu drobny upominek oraz bukiet kwiatów oraz życzyła wszystkiego dobrego na nowej drodze kapłańskiej a przede wszytki obfitości łask Bożych. Przy wspólnej kawie i słodkim poczęstunku wspominaliśmy wspaniałe chwile naszej wspólnej pracy na rzecz naszego domu. Jesteśmy przekonani, że Ksiądz Marcin będzie oddanym kapłanem w nowej Parafii i szybko zdobędzie serca swoich nowych parafian, czego za całego serca mu życzymy.

Ksiądz Marcin zaprosił mieszkańców w odwiedziny do swojego” Nowego Domu”.

Autor: DPS „Ostoja”