Trwa obóz w Hamr

09 lipiec 2018

1 lipca 2018r. w południe grupa naszej młodzieży, pod opieką wychowawców, wyjechała na Międzynarodowy Obóz do Hamru w Czechach.

Spotkają się tam z Węgrami, Słowakami i rzecz jasna Czechami. Program oparty na bajce o Galach - Asterix i Obelix z całą pewnością nie pozwoli im się nudzić. Do tej pory mieli zajęcia przyrodnicze, gry terenowe oraz tematyczne związane z bajką.

W dniu 5 lipca na boiskach przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Janusza Korczaka w Zgorzelcu odbyła się Międzynarodowa Spartakiada Lekkoatletyczna. Każdy uczestnik zawodów otrzymał medal pamiątkowy, natomiast zwycięzcy w skoku w dal, biegach na 100 i 200 metrów jak również skoku wzwyż i meczu w piłkę nożną - swoje trofea w postaci pucharów oraz drobnych upominków odbiorą na podsumowaniu obozu 12 lipca.

Autor: A. Hajduczek

Luty 2019