Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody jeździeckie w Łagowie w najbliższy weekend (15,16 września)

11 wrzesień 2018

W dniach 15 i 16 września 2018 roku tradycyjnie obok Ł.O.Ś. odbędą się Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody z Udziałem Osób Zagranicznych – XV edycja, o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec, Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego o Puchar Starosty Zgorzeleckiego oraz finał Pucharu EURO CUP Neisse/Nysa VI edycja.

 

Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe „Na koń” w Łagowie z Panem Marianem Matyjasikiem na czele po raz piętnasty organizuje dwudniową imprezę jeździecką, która w tym roku świętuje swój wielki jubileusz. Będzie to ponownie międzynarodowa impreza lecz o bardziej wyjątkowym wymiarze niż dotychczas.
W pierwszym dniu odbędą się zawody regionalne, znaczące w ogólnopolskim rankingu jeździeckim. Zagoszczą wielkie jeździeckie sławy z kraju i z zagranicy. W drugim dniu podczas zawodów towarzyskich odbędzie się bardzo widowiskowy konkurs „Derby” składający się z trudnych i ciekawych przeszkód stałych jak i z przeszkód ruchomych.
Dla publiczności oprócz sportowych emocji przygotowano mnóstwo atrakcji z tytułu jubileuszowej edycji zawodów jeździeckich w Łagowie. W sobotę oraz w niedzielę jeździecki konkurs Hobby Horsing - niespodzianka dla najmłodszych widzów. Dodatkowo w sobotę oraz w niedzielę, pomiędzy konkursami będą Państwo mogli podziwiać pokaz profesjonalnego ujeżdżenia koni, dresażu -olimpijskiej dyscypliny jeździeckiej. Tradycyjnie odbędzie się wystawa maszyn rolniczych firmy z Łagowa, specjalnie dla dzieci powstanie bardzo bogate w atrakcje wesołe miasteczko. Zarówno młodsi jak i starsi będą mogli dosiąść kucyka lub dużego konia. Ponadto niedzielną imprezę uświetni pokaz konnej sekcji historycznej Klubu Jeździeckiego Brawura „Baśka” z Kliczkowa (pojedynek konno i pieszo, pokaz ujeżdżenia z elementami jeździectwa naturalnego, Damy i Huzarzy, jazda zastępem oraz "Awantura szlachecka", pokaz kaskaderski – dżigitówka).

Serdecznie zapraszamy

 

Polecamy
Kalendarium
Czerwiec 2019
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Wyszukiwarka

Poznaj warunki życia i pracy w Unii Europejskiej

eures

WKU Bolesławiec


WKU w Bolesławcu

Gminy w powiecie
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknieMiasto i Gmina Bogatynia
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto i Gmina Pieńsk
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Sulików
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Miasto Zawidów
  • HERG GMINY ZGORZELEC
    Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina Zgorzelec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Gmina i Miasto Węgliniec
  • Kliknięcie spowoduje opuszczenie tej strony i otworzenie w nowym oknie Powiat zgorzelecki