Rozdano dyplomy czeladnicze

11 wrzesień 2018

Wczoraj (10 września) w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów czeladniczych absolwentom szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu zgorzeleckiego.

W uroczystości, którą tradycyjnie poprowadził Starszy Cechu Rzemiosł Różnych Franciszek Wurszt, udział wzięli Starosta Zgorzelecki Urszula Ciupak, samorządowcy z terenu powiatu, dyrektorzy placówek oświatowych, oraz zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Zgorzelcu. Kompetencje młodych specjalistów potwierdziła Komisja Egzaminacyjna Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej.

Świeżo upieczonym czeladnikom życzymy dalszego rozwoju oraz samych sukcesów na płaszczyźnie zawodowej.

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku akceptacji na publikację, na stronie www.powiatzgorzelecki.pl Państwa wizerunku w związku z uroczystościami/wydarzeniami, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:
nr telefonu: 603 154 875
adres do korespondencji: