Pożegnania nadszedł czas ...

10 październik 2018

W naszym domu wrzesień okazał się miesiącem pożegnań. Razem z zespołem ludowym Żarki pożegnaliśmy lato. Życzliwe panie z zespołu umiliły nam przedpołudnie piękną muzyką i śpiewem.

Oprócz muzyki nasi przyjaciele przygotowali dla nas słodki prezent, którym obdarowali wszystkim mieszkańców domu, zarówno tych uczestniczących w koncercie, jak i tych obłożnie chorych pozostających w swoich pokojach. Takie odwiedziny indywidualne członków zespołu „Żarki” są szczególnie istotne z punktu widzenia terapii.

Wizyta grupy połączona została z pożegnaniem naszej wieloletniej pracownicy i koleżanki Pani Iwony, która przepracowała z nami ponad 40 lat. Nie zabrakło łez wzruszenia oraz życzeń. Spotkanie odbyło się we wspaniałej atmosferze, wspominania pierwszych lat pracy, tych pięknych i trudniejszych dni. Pani Iwona poczęstowała wszystkich piętrowym tortem, który sama upiekła. Wszyscy przecież znamy jej zdolności kulinarne.

Pani Iwono, dziękujemy!

Autor: DPS „Ostoja”