Przekazanie sprzętu ochrony indywidualnej

11 październik 2018

W dniu 08.10.2018r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu odbyło się uroczyste przekazanie środków ochrony indywidualnej strażaka, które zakupione zostały ze środków przekazanych przez Starostę Zgorzeleckiego Urszule Ciupak.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, st. kpt. Artur Czułajewski podziękował Pani Staroście za przekazanie środków na nowe buty specjalne oraz rękawice bojowe. Zakupione środki ochrony indywidualnej uzupełnią braki spowodowane uszkodzeniami podczas bardzo dużej ilości wyjazdów zgorzeleckich strażaków do zdarzeń .

Autor: KP PSP w Zgorzelcu

Grudzień 2018