Starosta Zgorzelecki zaprasza do konsultacji programu współpracy Powiatu Zgorzeleckiego z organizacjami pozarządowymi w roku 2019

26 październik 2018

Powiat Zgorzelecki zaprasza organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność na terenie Powiatu do konsultacji załączonego projektu uchwały Rady Powiatu Zgorzeleckiego w sprawie rocznego programu współpracy Powiatu Zgorzeleckiego z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami w roku 2019.

Propozycje zmian, uwagi oraz opinie dotyczące programu można zgłaszać na załączonym formularzu, za pośrednictwem poczty, na adres starostwa (59-900 Zgorzelec, ul. Boh. II AWP 8a) lub pocztą elektroniczną, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź osobiście w Wydziale Komunikacji Społecznej, Promocji i Współpracy z Mediami (bud. 8a, IIp. pok. 318). Projekt programu współpracy dostępny jest również na urzędowej tablicy ogłoszeń. Konsultacje będą przeprowadzane do dnia 9 listopada 2018 r.