Rozstrzygnięcie konkursu literackiego i plastycznego

31 październik 2018

15 października br. upłynął termin składania prac do konkursów: plastycznego pn.„Mieszkam w ciekawym miejscu” oraz literackiego pn. „Cudze chwalicie…”, ogłoszonych przez Starostę Zgorzeleckiego Urszulę Ciupak.

Konkurs plastyczny skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych z terenu powiatu zgorzeleckiego oraz uczestników zajęć w gminnych i miejskich ośrodkach kultury oraz bibliotekach. Natomiast uczestnikami konkursu literackiego mogli być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych, jak również osoby dorosłe z terenu powiatu.

Dnia 30.10.2018 r. komisja konkursowa powołana przez Starostę Zgorzeleckiego dokonała oceny zgłoszonych prac. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani pisemnie.