Jubileusz POW-u

30 listopad 2018

Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Opolnie-Zdroju obchodził wczoraj 10-lecie istnienia. W jubileuszowych uroczystościach wzięli udział m.in. Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Członek Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego Ireneusz Owsik, Dyrektor PCPR-u Renata Andrysz oraz dyrektorzy powiatowych DPS-ów.

Placówka w Opolnie to ośrodek dziennego pobytu, przeznaczony dla osób dorosłych - zarówno chorych psychicznie jak i niepełnosprawnych intelektualnie. Z okazji 10-lecia działalności, na ręce Dyrektor POW-u Sylwii Puta-Świercz, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński złożył gratulacje i podziękowania dla całego zespołu, który przez ostatnią dekadę udzielał wsparcia potrzebującym, pracując profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem i wrażliwością nad aktywizacją i integracją społeczną swoich podopiecznych.

Grudzień 2018