Święto Szkoły w Bogatyni

06 grudzień 2018

W miniony poniedziałek (3 grudnia) w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyły się uroczyste obchody z okazji Święta Szkoły Zespołu Szkół Zawodowych w Bogatyni.

Na zaproszenie dyrektor szkoły Katarzyny Koman, w  wydarzeniu udział wziął Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński.

Święto szkoły zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów jest wyjątkowym wydarzeniem. Z tej okazji placówki organizują uroczyste apele, a także przygotowują  programy artystyczne. Nie inaczej było w ZSZ w Bogatyni. Zaproszonym gościom talent wokalny i aktorski zaprezentowali uczniowie oraz nauczyciele z Nauczycielskiej Grupy nA oPaK.

Maj 2019