Polsko-Saksońskie Targi Turystyczne

19 grudzień 2018

Atrakcje turystyczne Dolny Śląska-Saksonia w Hoyerswerdzie.

Tajemnicze zamki, malownicze trasy rowerowe, szlaki turystyczne tropem ceramiki i znanych postaci historycznych, wiatr w żaglach i Kultura przez duże „K” – to wszystko i o wiele więcej zaprezentowali młodzi menadżerowie turystki na 2. Targach Turystycznych Uczniowskich Agencji Turystycznych w Hoyerswerdzie.

Dnia 22 listopada 2018 r. w Kulturfabrik Hoyerswerda e.V. odbyły się 2. Targi Turystyczne Uczniowskich Agencji Turystycznych zorganizowane w ramach projektu INTERREG RegionalManagement. Kompetencje i perspektywy zawodowe w polsko-saksońskim regionie przygranicznym. Podczas Targów uczniowie saksońskich i polskich szkół przedstawili ponad 200 uczniom z Hoyerswerdy i okolic ofertę turystyczną terenu przygranicznego, poznali ofertę innych UAT oraz wykorzystali kompetencje z zakresu managementu turystyki zdobyte podczas zrealizowanych warsztatów i spotkań roboczych.

Targi zorganizowali uczniowie z Bischofswerdy, Hoyerswerdy, Görlitz, Bolesławca, Lubania, Zgorzelca i Żar.

Das Projekt wird durch die Europäische Union aus den Mitteln des Europäischen Fonds für Regionale Entwicklung im Rahmen des Kooperationsprogramms INTERREG Polen-Sachsen 2014-2020 mitfinanziert.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

Autor: T.Jaskow

Kwiecień 2019