Świąteczny czas w DPS „Ostoja”. Powróćmy raz jeszcze.

10 styczeń 2019

„Gdy się Chrystus rodzi…”, świąteczny czas w DPS „Ostoja”.

Święta to czas spotkań, refleksji, życzeń i wspomnień oraz czas przygotowań do przyjścia Jezusa Chrystusa. Nasz Domu został pięknie udekorowany, razem z naszymi podopiecznymi ubraliśmy choinkę oraz przystroiliśmy pokoje. Odwiedził nas nasz wolontariusz Pan Mieczysław Grabuńczyk, który podarował nam dzieciątko Jezus w żłóbku.
Jak co roku w naszym Domu odbyło się spotkanie przy wigilijnym stole. Mieszkańcy, pracownicy oraz zaproszeni goście złożyli sobie życzenia świąteczne. Ksiądz Maciej Wesołowski - Proboszcz Parafii Św. Bonifacego odprawił Mszę Św. a także życzył wszystkim wesołych świąt, dużo zdrowia i aby Chrystus zawitał do naszych domów i serc. Pani Dyrektor Renata Rosiejak nie zapomniała o żadnym swoim podopiecznym a szczególnie tych, którzy pozostali w swoich pokojach. Tym właśnie Seniorom Pani Dyrektor życzyła dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości w chorobie.
Po świętach przyszedł czas na pożegnanie starego roku a przywitanie nowego. I jak co roku w naszym Domu tradycji stało się zadość. Mieszkańcy i pracownicy powitali Nowy 2019 rok. Był toast szampanem, słodkości i serdeczne życzenia na Nowy Rok. Ten dzień spędziliśmy w miłej atmosferze, śpiewając znane i lubiane przeboje, czytając wróżby i horoskopy na kolejny rok. Oby wszystko co dobre spełniło się nam wszystkim.

Autor: DPS OSTOJA

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności - klauzula informacyjna (do pobrania):

Styczeń 2019