VIII edycja Nocy Gier w Bogatyni za nami!

04 luty 2019

Image02nocgierBlisko 15 godzin gry, ponad 150 uczestników oraz nagrody League of Legends - za nami pasjonująca VIII edycja "Nocy Gier" organizowana przez Zespół Szkół Zawodowych w Bogatyni!

Uczestnicy wzięli udział w turniejach gier takich jak: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA 19, Hearthstone i Mortal Kombat. Oprócz tego wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w siatkówkę, golfa oraz tańcau na konsoli Xbox360 z kontrolerem ruchu Kinect.

Tradycyjnie już frekwencja nie zawiodła, a tegoroczną imprezę odwiedziło ponad 150 osób! Zabawa rozpoczęła się o 16.00, a ostatnia konkurencja rozstrzygnęła się o 6.30 rano.

Każdy z zwycięzców w swojej kategorii otrzymał nagrodę rzeczową oraz puchar. Warto nadmienić, że w tym roku producent gry League of Legends patronował wydarzeniu, fundując nagrody będące elementem popularnej gry.

Sponsorami, tego na stałe już wpisanego do kalendarza lokalnych imprez, eventu byli: Powiat Zgorzelecki, Gmina Bogatynia oraz lokalni przedsiębiorcy od lat współpracujący ze szkołą.

Image01nocgier Image03nocgier

Luty 2019