Koncert Karnawałowy już 19 lutego!

08 luty 2019

Image1koncert karnawalowy19 lutego o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się Koncert Karnawałowy tradycyjnie organizowany przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

Impreza odbywa się w ramach projektu Muzyka dla Zgorzelca, współfinansowanego przez Starostę Zgorzeleckiego, Burmistrza Zgorzelca i Wójta Gminy Zgorzelec.

W tegorocznej edycji Koncertu Karnawałowego zagrają uczniowie i pedagodzy zgorzeleckiej szkoły muzycznej. Usłyszymy różnorodny repertuar na różnych instrumentach. Jak zwykle, w lekkiej, karnawałowej atmosferze zabrzmi muzyka poważna i rozrywkowa.

Serdecznie zapraszamy zgorzeleckich melomanów na muzyczno-karnawałowy wieczór w Miejskim Domu Kultury. Wstęp wolny!

Źródło: Dorota Adaszewska

koncert karnawałowy 2019 plakat