Konkurs na zagospodarowanie pasów zieleni [NOWY TERMIN]

01 marzec 2019

Image1konkursStarosta Zgorzelecki ogłasza konkurs dla uczniów szkół średnich pn. „Zagospodarowanie pasów zieleni przed budynkami Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu”. Autorzy najlepszego projektu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł!

Tematem konkursu jest wykonanie projektu zagospodarowania pasów zieleni przed budynkami Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu wraz z realizacją zgłoszonego projektu przez zwycięzcę. Konkurs jest przeznaczony dla grup uczniów (klas) szkół średnich, których organem prowadzącym jest Powiat Zgorzelecki, w szczególności dla uczniów techników.

Projekty konkursowe należy dostarczyć do Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu do dnia 18 marca 2019 r.

Praca konkursowa powinna zawierać:
- opis planowanego zagospodarowania pasów zieleni: propozycja nasadzeń krzewów o wysokości nieprzekraczającej 50 cm
- graficzny projekt nasadzeń w rzucie, opatrzony legendą
- wizualizacje trójwymiarowe w kolorze
- w części opisowej krótką charakterystykę oraz uzasadnienie wybranych do nasadzeń krzewów
- kosztorys projektowanych nasadzeń

Autorzy najlepszego projektu otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł, a laureatom drugiego i trzeciego miejsca sfinansowane zostaną bilety na wybrany przez grupę film dostępny w ofercie kina w Zgorzelcu. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Starostwa.

W załączniku do pobrania dostępny jest szczegółowy regulamin konkursu wraz z klauzulą informacyjną.

Aktualizacja:

Organizator wydłużył termin dostarczania prac konkursowych do 18 marca br.

Marzec 2019