Rozstrzygnięcie konkursu "Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap ZIMA"

08 marzec 2019

Fajkowski J MDKJarosław Fajkowski, Anna Niedobitek i Andrzej Pieńkowski to laureaci konkursu fotograficznego „Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap ZIMA”.

Celem konkursu była popularyzacja niepowtarzalnych walorów powiatu zgorzeleckiego w mediach społecznościowych oraz materiałach promocyjnych, a także rozbudzenie zainteresowania przyrodą, kulturą, tradycją i zabytkami regionu.

W konkursie wzięło udział łącznie 21. uczestników, których zgłoszenia spełniły wymogi regulaminowe. Każdy z uczestników mógł zaprezentować maksymalnie 10 fotografii obrazujących m.in. malownicze krajobrazy, zabytki architektoniczne oraz wyjątkowe historyczne miejsca powiatu zgorzeleckiego. Wszystkie zgłoszenia stały na bardzo wysokim poziomie!

Podczas obrad 7 marca br. komisja konkursowa dokonała wyboru trzech laureatów konkursu:
I miejsce - Jarosław Fajkowski
II miejsce - Anna Niedobitek
III miejsce - Andrzej Pieńkowski

Zwycięzcy otrzymają nagrody o wartości 500, 300 i 200 zł.

Organizator konkursu pragnie pogratulować zwycięzcom oraz podziękować za udział i wykonaną pracę wszystkim uczestnikom!

Jarosław Fajkowski

Fajkowski J Nysa  Fajkowski J Bulwar Grecki

Fajkowski J Most Staromiejski  Fajkowski J MDK

Anna Niedobitek