Konkurs „Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap WIOSNA”

09 kwiecień 2019

Image1konkurs foto etap wiosnaStarosta Zgorzelecki ogłasza wiosenny etap konkursu fotograficznego „Powiat Zgorzelecki w obiektywie”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych fotografią, nie tylko mieszkańców powiatu zgorzeleckiego. Swój udział można zgłaszać od 9 do 30 kwietnia br. poprzez przesłanie łącznie 5 zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla autorów trzech najlepszych prac, którzy zostaną wyłonieni przez Komisję konkursową, przygotowano atrakcyjne nagrody o wartości: 500, 300 i 200 zł.

Celem konkursu jest ukazanie walorów krajobrazowych oraz zabytków powiatu zgorzeleckiego, a także popularyzacja wśród turystów i mieszkańców głównych atrakcji regionu.

Szczegółowe warunki konkursu oraz zasady zgłaszania prac są dostępne w załączonym poniżej regulaminie.

W zimowym etapie konkursu wzięło udział łącznie 21 uczestników. Nagrodzone zdjęcia można podziwiać tutaj (klik-klik).

Kwiecień 2019