Rozstrzygnięcie konkursu "Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap WIOSNA"

08 maj 2019

Image2a niedobitek wiosnaAnna Niedobitek, Jan Tołoko i Katarzyna Ejsmont zostali laureatami konkursu fotograficznego „Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap WIOSNA”.

W konkursie wzięło udział łącznie 21. uczestników, których zgłoszenia spełniły wymogi regulaminowe. Każdy z uczestników musiał zaprezentować łącznie 5 fotografii, przedstawiających walory krajobrazowe oraz zabytki powiatu zgorzeleckiego w wiosennym ujęciu.
Podczas obrad 8 maja br. komisja konkursowa dokonała oceny prac, biorąc pod uwagę następujące kategorie: zgodność zgłoszeń z tematyką konkursu, kreatywność i pomysłowość, jakość i technika oraz różnorodność lokalizacji. W wyniku przyznawanych przez członków komisji punktów w poszczególnych kategoriach wyłoniono trzech laureatów:

I miejsce – Anna Niedobitek (82 pkt.)
II miejsce – Jan Tołoko (81 pkt.)
III miejsce – Katarzyna Ejsmont (69 pkt.)

Zwycięzcy otrzymają nagrody o wartości 500, 300 i 200 zł.

Ponadto Starosta Zgorzelecki postanowił wyróżnić fotografie Małgorzaty Krukowskiej.

Organizator konkursu pragnie pogratulować zwycięzcom oraz podziękować za udział i wykonaną pracę wszystkim uczestnikom!

Galeria zdjęć dostępna jest tutaj [klik-klik]

Anna Niedobitek

Image2a niedobitek wiosna Image4a niedobitek wiosna