Witamy na stronie powiatu zgorzeleckiego / Dziś jest: wtorek 29-07-2014

No current events.

Atrakcyjna działka na sprzedaż

Data: 2012-02-01,

Powiat zgorzelecki sprzeda atrakcyjną nieruchomość położoną w LUBOWIE, na terenie powiatu górowskiego w województwie dolnośląskim.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Gminie Jemielno, w malowniczej okolicy, nad Odrą. Obszar ten, dzięki szczególnym walorom turystyczno-przyrodniczym oraz bogactwu wodno-leśnemu, należy do Chronionego Krajobrazu Doliny Baryczy, wchodzącego w skład Krajowej Sieci Ekologicznej o międzynarodowym znaczeniu.

Działki niniejszej nieruchomości, o powierzchni 3,77 ha, na podstawie Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Jemielno, przeznaczone są pod budownictwo rekreacyjne.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 747 549,64 zł

Położenie nieruchomości można sprawdzić na stronie: www. geoportal. gov.pl, http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/

Kontakt: Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, tel. 75 77 50 188 wew.2

Galeria zdjęć